13 kwietnia 2015

BARDZO UDANY WEEKEND


 
To był bardzo długi weekend, pomimo, że standardowy od piątku do niedzieli. Weekend pełen słońca, wspaniałych przyjaciół, nowych znajomości, bardzo dobrych smaków i niekończących się rozmów.
Piątkowy, długo oczekiwany wieczór spędziliśmy ze znajomymi na rolowaniu sushi. Czujemy, że jest to początek kulinarnego cyklu.
Słoneczna sobota spędzona na ogrodzie przyjaciół, dała nam pozytywną energię na cały tydzień. Ed  beztrosko szalał z dziewczynami Hanią, Zosią i Julką oraz nowym kumplem Olkiem. Było ognisko, pieczone kiełbaski oraz rozmowy do późnego wieczora. Edek pierwszy raz wsiadł na rower na pedały i ku naszemu zaskoczeniu po prostu pojechał. Nauka trwała 10 minut. Przed nim już tylko szkolenie techniki jazdy.
Niedzielę spędziliśmy już rodzinnie. Najpierw był pchli targ przy starym młynie, gdzie planowaliśmy kupić Edkowi rower, niestety się nie udało. Następnie warsztaty dla dzieci w Cocofli, z aktorką Katarzyną Janekowicz. Kolejnym etapem był dziedziniec Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie leniuchowaliśmy wchłaniając upragnione promienie słońca.
Koniecznie zaglądnijcie na nasz Instagram. Zobaczycie rolowanie sushi, jazdę Edka na rowerze oraz co zjedliśmy w restauracji uniwersyteckiej :)
To był naprawdę bardzo udany weekend.

2 komentarze: