28 października 2016

LEKCJA GEOGRAFIIStaramy się jak najwięcej podróżować i zawsze robimy to z Edkiem. Jak Edek skończył pierwszy miesiąc to odbył swoją pierwszą podróż, nad polskie morze. Można także poznawać świat w domu, wodząc palcem po mapie lub czytać o niezwykłych miejscach. 
Wspólnie z ŁadnymBebe przygotowaliśmy dla Was kilka cudownych drobiazgów, które pozwolą Wam na podróż w domu i przygotowanie się do kolejnej wyprawy.
Uwielbiamy gry karciane, a szczególnie te, które możemy ze sobą wszędzie zabrać. Popijając zieloną herbatę poznacie 7 rodzin z różnych stron świata dzięki grze od Janod.
Pamiętacie czarną mapę ze szkoły, bez zaznaczonych granic. Palomar ma dla Was taką wielką i czarną, na której oznaczycie miejsce, które już wspólnie odwiedziliście.
Mapownik Mizielińskich to blok pełen twórczych zadań dla małych i dużych odkrywców. Labirynt Minotaura, wyprawa na Mount Everest i czaszki w Meksyku, to tylko niewielka część podróży po świecie w tej cudownej oprawie.
Wieczorem, jak zrobi się ciemno to możecie poszukać tygrysów, słoni i fok. Umożliwi Wam to kieszonkowy projektor Geo Kids
Jak nie byliście jeszcze w Paryżu, to proponujemy Wam się tam przenieść dzięki teatrzykowi 3D Mon Petit Art. Pokolorujcie charakterystyczne elementy miasta i teleportujecie się do Francji. 
Nowy York, nasze plany na przyszłość (mamy nadzieję, że niedalekie;). Na razie poczytaliśmy o najważniejszych miejscach w mieście i wchłonęliśmy cudowne ilustracje dzięki książce Oto jest Nowy Jork.
Jak już się zmęczycie tym podróżowanie, to usiądźcie wygodnie na kanapie i posłuchajcie „W 80 dni dookoła świata” ze Storytel.
Idziemy spakować walizki i w podróż. Do zobaczeniu na końcu świata :)1 komentarz:

  1. Dla wszystkich poszukujący biletów lotniczych aplikacja skiplagged działa wyśmienicie.

    OdpowiedzUsuń